Registruotis susitikimui
Rita

Šeši kodėl verta rinktis Klaipėdos Gamtos mokyklą:

1. mokytojai ir jų padėjėjai „mokosi“ vaikus, jiems rūpi juos pažinti;

2. mažos vaikų grupės ir dėl to vaikai mažiau išvargsta nuo triukšmo ir įspūdžių;

3. mokytojams padeda mokytojo asistentai ir dėl to vaikai gauna intensyvesnę pagalbą mokymosi procese;

4. vaikai mokomi ne tik mechaniškai atlikti užduotis, bet ir mąstyti dėl ko jie tai daro;

5. bet kokiu metų laiku ir oru organizuojamos penktadieninės išvykos į gamtą stiprina vaikų fizinę sveikatą;

6. mokymo procesas taip sudėliotas, kad vaikai po pamokų turi galimybę neturėti namų darbų, jei spėjo, netingėjo:) darbus atlikti klasėje.

Registruotis susitikimui