Penktokės mama

Vaida

Man ši mokykla - tikras atradimas. Mano trečiokei čia buvo ketvirtoji mokykla. Taip gavosi, kad daug kraustėmės, keitėme miestus. Prasidėjo mūsų kelionė po mokyklas Vilniaus privačioje mokykloje, kuri mums labai nepasiteisino. Dukra jautėsi labai blogai. Pradėjome lankyti valstybinę ir papuolėme pas labai gerą mokytoją. Taip, mokytoja pradinėse klasėse jau 50% vaiko sėkmės. Bet deja, teko grįžti į gimtąją Klaipėdą. Čia gavome valstybinę, kurioje po metų kaip oro ieškojome alternatyvos: patyčios, klasės hierarchija, mokytojos "pirmūnų" išskyrimas, perpildytos klasės, visa diena uždaroje prikaitusioje patalpoje ir kosminiai namų darbai - va su tokiomis antrokų realijomis atradome Klaipėdos Gamtos mokyklą. Prisipažinsiu, pusę metų buvo labai nedrąsu. Nes dauguma mokymosi procesų vyksta kitaip, nei įprastose mokyklose. Bet! Po pusės metų atsipalaidavau, kai pamačiau kaip mano dukra kiekvieną dieną bėga į mokyklą ir liūdi, kad atostogos!!! Kiek jie ten visokių įdomybių sužino ir dažnai būna lauke! Ir dar tas neskubėjimas, dėmesys detalėms ir smulkmenoms, ne ,,programos vijimasis", o įsigilinimas. Mane labai žavi, kad šioje mokykloje nėra nesvarbių mokomųjų dalykų - visi dalykai vienodai svarbūs ir labai tarpusavyje persipynę, papildantys vienas kitą. Taip pat man labai patinka, kad kiekvienas vaikas mokosi savo greičiu ir tempu. O bendros iškilusios problemos sprendžiamos neatidėliojant, su tėvais, mokytojais ir vaikais. Nėra temų apie kurias nekalbėtumėme. Jei man, kaip mamai, dėl kažko neramu - aš galiu drąsiai klausti ir visada gausiu atsakymus, diskusiją.

Nuostabi mokykla. Į kurią labai norėčiau leisti ir dar augančias kitas savo dukrytės. Ačiū nuostabioms mokytojoms! Nes kaip ir sakiau, mokymosi sėkmė jau didžiąją dalimi pradinėse klasėse priklauso nuo mokytojos - o čia jos visos nuostabios, profesionalės ir, svarbiausia, joms rūpi mūsų vaikai!!! Ačiū