Atvira paskaita. Šiuolaikinės vaikystės iššūkiai

Kai buvau vaikas, mano didžiausias troškimas buvo kuo greičiau išbėgti į kiemą ir žaisti, žaisti , žaisti….. Šiandien kiemai ištuštėjo, į vaikų gyvenimą atėjo technologijos. Tobulėjant pasauliui universitetų dėstytojai skundžiasi šabloniškai mąstančiais studentais, o visuomenę purto depresijos epidemija. Moksliškai įrodyta, kad šių problemų šaknys slypi vaikystėje. Kokia gi tą šiuolaikinė vaikystė? Kalbėsime apie tai kaip sekasi augti šiuolaikiniams vaikams. Kokius iššūkius kelia pasikeitusi visuomenė, naujos technologijos, kokie yra svarbiausi vaiko poreikiai ir kaip juos atliepti.

Paskaitą skaitys Rasa Ragauskaitė Driukienė

Paskaita skirta tik suaugusiems.

Paskaita vyks (penktadienį) spalio 4 d., penktadienį, 18.30 val. darželio „Gintarinė Šviesa“ ir Klaipėdos Gamtos mokyklos patalpose adresu: Baltijos pr. 63, Klaipėda.

Padėka už paskaitą – 7 eur

Registracija į paskaitą būtina – vietų skaičius ribotas. Registruojantis nurodykite savo vardą, pavardę, el. paštą, tel. nr. Užsiregistruoti galite el. paštu pajuriovaldorfas@gmail.com arba tel. nr. 865434324