Vilniaus draugai ir kolegos kviečia į paskaitą


Kai tik sužinome, kad į pasaulį beldžiasi nauja būtybė, iškart nusprendžiama būtų pačiais geriausiais ir šauniausias tėvais. Kūdikiui gimus susiduriame su nuostabia, bet sunkia tėvystės realybe. Ši realybė mums atneša daug klausimų ir neretai kaltės jausmą: “ar aš tiktai gera(s) mama/tėtis, o gal žalioju savo vaiką… ”
Louise deForest mačiusi tūkstančius viso pasaulio vaikų, konsultuojanti Valdorfo darželius ir mokyklas, pati užauginusi savo trys vaikus, šį vakarą pasidalins su jumis kaip atgauti tėvystės džiaugsmą ir įkvėpimą.

Paskaita vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA elektroniniu paštu:
tevumokykla@gmail.com

Paskaitos kaina: 8 Eurai. Atsiskaityti bus galima grynaisiais, susitikimo metu. Pinigai neturėtų būti kliūtis ateiti į paskaitą, jei taip yra – prašom apie tai pranešti nurodytu e-adresu.

https://www.facebook.com/events/535689430511859/