Apie mus

Klaipėdos Gamtos mokykla atsidarė 2017 metais. Tai nevalstybinė ir ne pelno siekianti bendruomeninė ugdymo įstaiga, kuria kartu įkūrė susibūrę tėvai, vaikai ir mokytojai. Vaikai yra mokomi pagal Valdorfo pedagogiką.  Pirmiausia mokome vaikus per praktinę, patyriminę veiklą, kurią vėliau sisteminant ir analizuojant atrandamos naujos žinios. Mūsų mokyklos siekis yra užtikrinti visapusišką vaiko asmenybės vystymąsi. Dirbdami pagal šios pedagogikos metodus,  holistiškai ugdome vaiko fizinius-valios, jausminius-emocinius bei intelektinius-proto sugebėjimus (trinarystės principas). Vaiko vidinį smalsumą ir norą mokytis siekiame pažadinti kitais būdais.

Šiuo metu turime pirmokus, antrokus ir trečiokus. Visas klases auginsime iki dvyliktos klasės (imtinai). Visada galima prisijungti prie mūsų esamų klasių, prisidėti prie bendruomenės, įvairaus pobūdžio darbo grupių, registruoti vaikus būsimiems mokslo metams.

Apie mus spaudoje:

Klaipėdoje nori statyti naują mokyklą