Pedagogė ramina vaikams laiko nebesurandančius tėvus: užuot stengęsi išmokyti skaityti, geriau su jais pažaiskite

R. Pūkelė pasakoja, kad pasirengimą pirmajai klasei parodo ne tai, kelintas vaiko gimtadienis atšvęstas, o kiti požymiai. „Valdorfo pedagogikoje visame pasaulyje taip pat nemažai diskutuojama, nuo kelerių metų vaikas turėtų pradėti lankyti mokyklą, ir nors skirtingose šalyse amžiaus riba gali skirtis, vieningai sutariama, kad vaikas pasiruošęs yra tuomet, kai sugeba klausyti ir girdėti, bent dešimčiai minučių susikoncentruoti į vieną veiklą net ir tuomet, kai patalpoje yra daugiau vaikų“, – kalba pedagogė.

Visą straipsnį rasite čia: https://m.delfi.lt/seima/noriu-i-mokykla/article.php...