Klaipėdos Gamtos mokykla ieško naujų mokytojų

Jei siekiate ne tik padėti augti vaikams, bet ir auginti save, kviečiame prisijungti!

Valdorfo mokykloje klasės mokytojas lydi savo mokinius nuo 1 iki 6-8 klasės ir moko visų pagrindinių dalykų: lietuvių kalbos, matematikos, geografijos, istorijos, menų ir kt.. Norime pakviesti kolegą, kuris galėtų dėstyti kuo įvairesnius dalykus.

Patirtis būtų privalumas, bet didelis NORAS BŪTI VALDORFO PEDAGOGIKOS MOKYTOJU svarbiausia, o jei dar mokate groti kokiu nors instrumentu, dainuojate ar piešiate, gebate dirbti savarankiškai ir komandoje, esate tas, kurio ieškome.

Šiuo metu iškome:

** MATEMATIKOS mokytojo vyresnėms klasėms (5-8 klasėms);

** klasės MOKYTOJO būsimiems ketvirtokams;

** antrojo MOKYTOJO arba PADĖJĖJO, dirbti komandoje būsimiems antrokams.

Ką siūlo mokykla?

Mokytojo darbas kupinas iššūkių, tačiau mūsų mokykloje jūs turėsite mentorių, galėsite tobulintis Valdorfo pedagogikos seminaruose Lietuvoje, sulauksite kolegų metodinės pagalbos ir palaikymo.

Savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką siųskite el. paštu pajuriovaldorfas@gmail.com.